Robin Kozmetik;

1993 yılında Mersin ilinde kurulmuş önce gıda sektöründe, ardından da bitkisel aromatik yağlar alanında imalat ve satış hizmeti vermiştir.

2000 yılında gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları sonucu bilgi birikimini kozmetik üretimi yaparak değerlendirmiştir. 2006 yılından itibaren kozmetik ve medikal cihaz ithalatı gerçekleştirmiş, 2010 yılında da ülke ekonomisine katkı sağlamak amacı ile ithal etmiş olduğu cihazların üretimine başlamıştır. Bu süreçte sürekli kendini yenileyerek gerçekleştirdiği AR-GE çalışmaları sonucunda lazer epilasyon cihaz üretimi alanında ülkenin patent sahibi ürünü bulunan ilk ve tek şirketi olmuştur. Bu süreçte Pasifik Akademi Eğitim Kurumunu oluşturarak sektörün kaliteli uzman ihtiyacının karşılanmasına destek sağlamıştır.

Halen cihaz imalatı, kurumsal teknik servis hizmetleri ve uzman eğitimi alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.

NEDEN ROBİN İLE ÇALIŞMALISINIZ ?

  • Üretimde yüksek kalite standartlarına sahiptir. (TSE HY belgesi, ISO 9001 belgesi, Avrupa CE belgesi, ISO 13485:2012 Medikal cihazlar kalite yönetim belgesi)
  • Üretimde sürekli kendini yenileyerek nitelikli AR-GE çalışmaları yapması. (Robin kozmetik cirosunun %30’luk kısmını AR-GE çalışmalarına ayırarak gelişimini sürekli kılmaktadır. Sektörde Patentli lazer epilasyon cihazına sahip ilk ve tek kuruluştur.)
  • Üretimini yapmış olduğu cihazların %70’lik bölümü yerli ürünlerden oluşmaktadır.
  • Müşterilerine profesyonel ve nitelikli teknik servis hizmeti sunar. Yaşanılacak teknik sorunlara en geç 24-48 saat içerisinde çözüm üretme güvencesi sunar,
  • ROBİN Firması Bünyesinde bulunan PASİFİK Akademi İŞ Kuracaklara, Meslek sahibi olmak isteyenlere profesyonel bir eğitim sunarak. M.E.B Onaylı Eğitim Sertifikası almalarını sağlar.
  • Talep halinde müşterilerine iş kurma ve yönetim danışmanlığı hizmeti verir.

Cihaz ve eğitimleri için bilgi almak istiyorsanız. Bilgilerinizi iletebilirseniz en kısa sürede danışmanımız sizinle iletişime geçeceklerdir.