View as: Grid List

Firmamız ve Markalarımız Hakkında

   

1983 Yılında Mersin'de kurulan şirketimiz ilk önce gıda sektöründe yerini aldı.

11 yıllık başarılı bir çalışmanın ardından bitkiler ve bitkisel aromatik yağlar konusunda da çalışmalar yaparak sizlere hizmet vermeye devam etti. Bu süre içerisinde yaptığımız işlerde en kaliteli ve en sağlıklı ürünleri sunmayı ilke edindik.

2000 yılındaki Ar-Ge çalışmalarının sonucunda bilgi birikimimizi kozmetik sektörüne de yansıtarak kozmetik üretimine başladık. Yaptığımız çalışmalar sonucunda Türkiye'de ilklere imza atmış bulunuyoruz. Ayrıca, aldığımız iyi geri bildirimlerin sonucunda kozmetik sektöründe vücut ve cilt bakım cihazlarına yöneldik. Ürün yelpazemizi bu alanda da genişlettik

İstanbul şubemiz olarak Şişli’de açmış olduğumuz Pasifik Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu’nda kaliteli eğitim vermek ve kaliteli uzmanlar yetiştirmek için eğitim sektöründe de ilk adımı atmış bulunmaktayız. 240 metre karelik kursumuzda derslerimizde projektör aracılığı ile sunumlar yapılacak, kursumuzda kaliteden ödün vermemek adına, doğru bilgi ve düzenli eğitim için çıkarmış olduğumuz kitapla dersler verilecektir. Bu sistem bilgi karmaşasına engel olacaktır.

Kursumuzda eğitimlerin % 40 teori, % 60 uygulamalarda teknolojinin son sistem cihazları ile sınırsız uygulamalar yapılacaktır. Kullanılan cihazlar ve ürünler için ayrı ayrı sertifikalar verilecek ve öğrencilerimiz kurs bitiminde M.E.B onaylı Güzellik Uzmanlığı Sertifikası almaya hak kazanacaklardır.

Kurumumuzda öğrencilerimize 1 ay staj imkanı sağlanıp referans olunarak iş bulunacaktır.

Cihaz alanında yakaladığı üstün başarıdan sonra şirketimiz, sektörün iyi eğitimli güzellik uzmanı talebini karşılamak amacıyla, Pasifik Akademi Güzellik Uzmanlığı Kursu’nu kurmuştur. Bugüne kadar yüzlerce başarılı uzman mezun eden Pasifik Akademi öğrencilerine yeni teknoloji ürünü makinaları kullanma olanağı vererek kaliteli bir eğitim programı sunmaktadır.

Uzman eğitiminden geniş servis ağına ve yeni teknoloji ürünü makinalarına, Robin Kozmetik Türkiye’de kozmetik sektörünün geleceğini belirleyen bir şirket olarak dikkat çekmektedir.