View as: Grid List
 • Cryo Kabin

  RBN-5001  Cryotherapy Nedir?

  www.Cryo-Cabin.com

  Deriye temaslı soğutmalı gaz ( 110°C-170°C).
  Cryotherapy bağışıklıkta ve hümarus sistemlerinde yoğun simülasyon sağlar.
  Kökeni ne olursa olsun ağrıları yok etmede etkindir.


  SELÜLİTİ ENGELLİYOR

  Sistem selülit tedavisinde de etkili oluyor. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırırken aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlıyor.

  Kendi programında cihazı tanıtan dünyaca ünlü doktor Mehmet Öz tavsiye ettiği bu cihaz için, “Soğuk lipoliz popüler bir incelme sistemi olmuştur fakat Cryocabin dışındaki bütün cihazlar sadece bölgesel tedavi seçenekleri sunmakta ve çok uzun seans süreleri gerektirmektedir. Cryo Cabin Selülit tedavisinde de etkili olmaktadır. Selülitli bölgede oluşturulan extreme soğuk kılcal dolaşımını hızlandırır aynı zamanda selülitlerin oluşumuna neden olan artık maddelerin ve yağ hücrelerinin dondurularak parçalanmasını sağlar. Ayrıca vücuttaki direnci arttırır” diye konuşuyor.

  Cryo cabin yeni çıkan vücut şekillendireme ve yağ parçalama cihazlarının en geliştirilmiş halidir. Bu sistemde sadece bölgesel değil tüm vücut dâhilinde uygulama yapılmakta ve sadece kilo vermeye, incelmeye ve selülit tedavisine yönelik değil aynı zamanda imune sistem güçlendirme ve ağrı tedavisinde de kullanılabilmektedir. Düzenli uygulamalar sonucunda yapılan araştırmalara göre

  Seans başına 700 kcal harcandığı tespit edilmiştir. 20 seanslık paket şeklinde uygulanan tedavi seansları sadece 3 dakika sürmektedir.

  Üşümüyor, Isınıyorsunuz...

  Cihaz zayıflatmanın yanısıra ani ısı düşüşü ile birlikte vücutta yarattığı şok dalgası sayesinde kan dolaşımı hızlanıyor ve vücut direncini artırıyor.

  Bu sistem, 3 dakikalık seans süresinde vücudu -178 dereceye kadar soğutuyor ve ortalama 700 kalori yaktırıyor. Bunun yanı sıra ani ısı düşüşü ile vücutta yarattığı şok dalgası önemli oranda kan dolaşımının hızlanmasını sağlıyor ve vücut buna direnç artışı olarak tepki veriyor. Üstelik seans süresince kişi üşümüyor aksine daha farklı ısı artışı gibi bir his uyandırıyor.


   
       
       


  Kullanım Alanları;

   Bölgesel olarak değil tüm vücut zayıflama ,Kronik ağrı giderici(anında) ve Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi,romatizmal hastalıklar,sedef hastalığı,egzema,diğer cilt hastalıklarına karşı etkili,fiziksell ve zihinsel stres ve buna bağımlı uykusuzluk giderilmesi,ısı regülasyon sisteminin dengelenmesi,Obozite hastalığının ve ödemleri giderilmesin de,cilt gençleşmesi,güneşe maruz kalmış veya solaryum cihazlarıyla bronzlaşmış cildin tekrar canlanmasını sağlar ayrıca yoğun güneş veya solaryum cihazları sonrasında vücutta rahatlama sağlar,cilt yanıklarını hafifletir ve cildin yüzeyinde bir karıncalanma hissi ile sonuçlanan şişliği azaltır.

   Cryosauna her şirket ile her şehirde bulunabilir sıvı azot gazı kullanır

Hızlı Bilgi Almak İçin İletişim Formunu Doldurunuz